Gorzej niż wykład – Wielkie Pytania

Najlepsze kredyty i pożyczki dla zadłużonych. Bez weryfikacji w BIK, KRD, także z komornikiem. Nawet do 200 000 zł, spłata w miesięcznych ratach. Pożyczka pozabankowa dla każdego bez BIK, w tym dla zadłużonych. Każda osoba, która skorzystała z oferty banku, wie jakie koszta za sobą niesie kredyt. kredyt dla zadłużonych online JPożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej - znajdź szybko i darmowo. Całkowicie przez internet, niezobowiązująco, bez BIK. eśli zatem zastanawiasz się, czy istnieją szybkie pożyczki dla zadłużonych online, odpowiadamy – jak najbardziej! Gdzie ich szukać? Dla klientów, którym nie udało się uzyskać kredyt w banku, lub firmie z powodu niekorzystnej historii kredytowej, może być przydatna inna opcja. Na rynku pożyczek są firmy, udzielające chwilówek online bez weryfikacji za pośrednictwem rejestru BIK. Takie propozycje mogą stać się naprawdę ostatnią deską ratunku. Pożyczka dla zadłużonych. Sprawdź, gdzie możesz zaciągnąć pożyczkę dla zadłużonych. Poznaj opinie i dowiedz się więcej.

Gorzej niż wykład

Michał Heller ma duże poczucie humoru, które przejawia się nie tylko w śmiesznych powiedzonkach i grach słownych, w których się lubuje, ale też w dystansie do samego siebie.

Pewnego razu opowiadałem mu z przejęciem, że w 2025 roku będziemy jeździć pociągiem z Krakowa do Warszawy w 2 godziny. „W którym mówisz? 2025? Och, to już mnie zupełnie nie interesuje!” – odpowiedział z uśmiechem.

Innym razem w czasie „spotkania roboczego”, podczas którego intensywnie pracowaliśmy nad modelem grupoidowym, Michałowi zadzwonił telefon. Wyszedł porozmawiać i po chwili wrócił z zatroskaną miną. „Co się stało? – zapytałem. – Kolejne zaproszenie na wykład?”. „Gorzej! – odpowiedział. – Przyznali mi doktorat…”. ©

Dr MICHAŁ ECKSTEIN, fizyk i matematyk, pracuje w Instytucie Matematyki UJ, członek Centrum Kopernika.

Skip to content