Z jednej kieszeni do drugiej – Wielkie Pytania

Najlepsze kredyty i pożyczki dla zadłużonych. Bez weryfikacji w BIK, KRD, także z komornikiem. Nawet do 200 000 zł, spłata w miesięcznych ratach. Pożyczka pozabankowa dla każdego bez BIK, w tym dla zadłużonych. Każda osoba, która skorzystała z oferty banku, wie jakie koszta za sobą niesie kredyt. kredyt dla zadłużonych online JPożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej - znajdź szybko i darmowo. Całkowicie przez internet, niezobowiązująco, bez BIK. eśli zatem zastanawiasz się, czy istnieją szybkie pożyczki dla zadłużonych online, odpowiadamy – jak najbardziej! Gdzie ich szukać? Dla klientów, którym nie udało się uzyskać kredyt w banku, lub firmie z powodu niekorzystnej historii kredytowej, może być przydatna inna opcja. Na rynku pożyczek są firmy, udzielające chwilówek online bez weryfikacji za pośrednictwem rejestru BIK. Takie propozycje mogą stać się naprawdę ostatnią deską ratunku. Pożyczka dla zadłużonych. Sprawdź, gdzie możesz zaciągnąć pożyczkę dla zadłużonych. Poznaj opinie i dowiedz się więcej.

Z jednej kieszeni do drugiej

W liceum i na studiach zaczytywałem się w książkach Michała Hellera. Jego samego miałem zaszczyt i przyjemność poznać w 2010 r. w Krakowie, podczas konferencji naukowej.

W jej ramach odbywał się wykład popularnonaukowy Sir Rogera Penrose’a, przy okazji którego można było kupić książki obu wymienionych uczonych. Zauważyłem na stoisku nieznaną mi książkę Hellera, ale okazało się, że brakowało mi gotówki. Obok akurat przechodził sam Autor. Już wcześniej tego dnia zostaliśmy sobie przedstawieni. Teraz zatrzymał się przy stoisku i widząc, że chodzi o książkę jego autorstwa, zapytał: „Ile panu brakuje?”. Odpowiedziałem, że 10 zł, a Heller sięgnął do kieszeni i wręczając mi stosowny banknot, powiedział z uśmiechem: „Proszę, skoro kupuje pan moją książkę, to tak, jakbym sobie przekładał ten banknot z jednej kieszeni do drugiej”. Po czym odwrócił się i odszedł, zanim zdążyłem jakkolwiek zareagować. ©

Tomasz Miller

Skip to content